• Godzilla vs. Kong

  • Deadly Illusions

  • Moxie

  • Behind Her Eyes

  • Framing Britney Spears

  • The Dig

  • Locked Down

  • Let Them All Talk

  • Happiest Season

  • Murder on Middle Beach

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

  • The Queen's Gambit

  • Roald Dahl's The Witches

  • Psycho Goreman

  • I'm Your Woman

  • Nocturne

  • Evil Eye

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Freaky

  • Run

  • Hubie Halloween

  • Black Box

  • Vampires vs. the Bronx

  • South Park: The Pandemic Special

  • Mangrove

  • Enola Holmes

  • The Secrets We Keep

  • The Third Day

  • Wolfwalkers

  • I Care a Lot

  • The Owners

    ★★★

  • Class Action Park

  • Escape: Puzzle of Fear

  • Host

    ★★★

  • The Old Guard

  • Hamilton

    ★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★

  • The Lost Boys of Bucks County

  • Greyhound

  • You Should Have Left

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Infamous

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★★★

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★★★½

  • The Postcard Killings

    ★½

  • The Most Dangerous Animal of All

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Is There a Killer in My Family?

    ★½

  • Emma.

    ★★★★★

  • The Pale Horse

  • My Valentine

    ★★★

  • Lost Girls

    ★★★½

  • The Rhythm Section

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Assassins

  • The Nest

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Save Yourselves!

  • Possessor

  • Shirley

    ★★★

  • Amulet

    ★★★½

  • His House

    ★★★★★

  • Underwater

  • Martin's Close

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats