Sort by
  • Teen Wolf: The Movie

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Persuasion

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★★

  • Moonshot

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

  • No Exit

    ★★

  • Three Months

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Sky Is Everywhere

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • When You Finish Saving The World

    ★★½