Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Kelce

  • Choose Love

  • A Life Too Short: The Isabella Nardoni Case

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Take Care of Maya

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Amber: The Girl Behind the Alert

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • The Estate

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Marlowe

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • I Just Killed My Dad

  • Not Okay

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½