• The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Good Mourning

  • My Butt Has a Fever

  • Marmaduke

  • The Tinder Swindler

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • An Audience with Adele

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Downfalls High

  • Burrow

    ★★★★★

  • We Can Be Heroes

  • Roald & Beatrix: The Tail of the Curious Mouse

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★★

  • A Recipe for Seduction

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • Goblin

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • Money Plane

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Unsettling Scenes

    ★★★★★

  • Scoob!

  • The Half of It

  • Normal People

    ★★★★★

  • Waiting

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

  • The Weeknd: After Hours

  • All the Bright Places

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • Spree

  • The Tiger Who Came to Tea

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Spookley and the Christmas Kittens

  • Good Riddance

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

  • Holiday in the Wild

    ½

  • Jojo Rabbit

  • Dolemite Is My Name

  • Babyteeth

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Hair Love

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Yesterday

    ½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ½

  • After

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

  • Trevor and the Virgin

  • Everybody’s Everything

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • I Am Mother

    ★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Rami Malek: Becoming Freddie

  • No Sleep 'Til Christmas

  • RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Joe Lycett: I'm About to Lose Control And I Think Joe Lycett, Live