Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Inventing Anna

  • I Want You Back

  • Fresh

  • Being the Ricardos

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • tick, tick...BOOM!

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Lost Daughter

  • Spencer

  • The Power of the Dog

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Malignant

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Neptune Frost

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • Annette

    ★★

  • Cruella

  • Framing Britney Spears

  • Pleasure

  • We're All Going to the World's Fair

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Let Them All Talk

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Nate: A One Man Show

  • Happiest Season

  • Holidate

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

  • Nomadland

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • Mainstream

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • I May Destroy You

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Arkansas

  • I've Been Afraid

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Emma.

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ½

  • I Blame Society

    ★★

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Some Kind of Heaven

  • Palm Springs

    ★★★

  • The Nowhere Inn

    ★★★½

  • Promising Young Woman

  • Zola

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • His House

  • Four Good Days

    ½

  • Spree

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch