Sort by

Lauren has logged 13 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Dark Horse

Dark Horse

2011
×
★★★
Edit this entry  
25
May

May

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Run Lola Run

Run Lola Run

1998
×
★★★½
Edit this entry  
25
Where the Heart Is

Where the Heart Is

2000
×
Edit this entry  
20
Brick

Brick

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Disco Pigs

Disco Pigs

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Disco Pigs

Disco Pigs

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★★★
Edit this entry  
05
Cam

Cam

2018
×
★★½
Edit this entry  
04
Margaret

Margaret

2011
×
★★★★
Edit this entry  
04
Some Kind of Heaven

Some Kind of Heaven

2020
×
Edit this entry  
03
John Tucker Must Die

John Tucker Must Die

2006
×
Edit this entry  
03
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★
Edit this entry