Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Ms. Marvel

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Moonfall

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★