• No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Houseboat

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Midway

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Bumblebee

    ★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Ready Player One

  • Red Sparrow

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • King Arthur: Legend of the Sword

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • Assassin's Creed

    ★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Warcraft

    ★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★½

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★½

  • Terminator Genisys

    ★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★

  • The Maze Runner

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Lucy

    ½

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Non-Stop

    ★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★

  • World War Z

    ★★★