• Garbage Disposal

  • Dune

  • Craters

  • UNTITLED ABSTRACT 2

  • The Last Blockbuster

  • SQUARE DISC

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • JEAN LAFITTE'S ADVENTURE THROUGH TIME, SPACE, COLOR, AND SOUND IN THE NEW NEW ORLEANS SQUARE

  • Another Round

  • The Plot Against America

  • Promising Young Woman

  • Pay To View

  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Watchmen

    ½

  • 3 from Hell

  • Marriage Story

  • GUO4

    ★★★

  • Anima

  • Dogs Don't Wear Pants

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Lighthouse

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Guava Island

  • Zombies

    ★★★★

  • Us

  • Leaving Neverland

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Good Intentions

    ★★

  • Widows

  • Vox Lux

  • The Nun

  • Suspiria

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

  • Ant-Man and the Wasp

  • China Not China

    ★★★★

  • All These Creatures

  • Gotti

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • Fainting Spells

    ★★

  • Deadpool 2

    ★½

  • Words, Planets

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Tungrus

    ★★★★

  • Ready Player One

  • Solar Walk

  • Mel Brooks: Unwrapped

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★½

  • Annihilation

    ★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Mandy

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Fauve

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Trespass

  • Sacrilège

  • One Cut of the Dead

    ★★

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★½

  • Wren Boys

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

  • Kaiju Bunraku

  • Kingsman: The Golden Circle

  • The Breadwinner

    ★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★

  • mother!

    ★★★★

  • It