• Carter

  • Nope

    ★★★★½

  • Bad Hamster

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Men

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Dead Girl in Apartment 03

    ½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Win a Trip to Browntown!

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Death Rider in the House of Vampires

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • You Could Have Seen The Mona Lisa

    ★★★★

  • Death Rink

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Caveat

    ★½

  • Her Socialist Smile

    ★★★★½

  • Quarantine Girl

    ★★

  • Slaxx

    ★★★½

  • An Ideal Host

    ★★★

  • Nothing But the Blood

    ★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Separation

    ★★

  • Mermaid Isle

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Survival Skills

    ★★★½

  • Mayor

    ★★★★

  • Ask Any Buddy

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Grizzly II: Revenge

  • Fantasy Island

    ★★★

  • The Adventures of Açela

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Zola

    ★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★

  • The Night

    ★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½

  • 1917

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Playing with Fire

    ★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Killer Sofa

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★