Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Friendship Game

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Slayers

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★★½

  • The Inhabitant

  • Significant Other

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

  • I Came By

    ★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • House of Darkness

    ★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • American Carnage

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Where the Scary Things Are

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Revealer

    ★★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Unhuman

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Torn Hearts

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Moloch

    ★★★½

  • Escape the Field

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½