Sort by

LCSnoogs has logged 17 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
New Year, New You

New Year, New You

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
All the Creatures Were Stirring

All the Creatures Were Stirring

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Nancy

Nancy

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Mule

The Mule

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Possession of Hannah Grace

The Possession of Hannah Grace

2018
×
½
Read the review Edit this entry