• All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★½

  • Love Hard

    ★★½

  • After We Met Again

    ★★★

  • Night Teeth

    ★½

  • Love in the Time of Corona

    ★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Duel

    ★★★½

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

  • The Voyeurs

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • Loki

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Raise the Bar

    ★★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Romance on the Menu

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Red Dot

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Passing

    ★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Downfalls High

    ★½

  • Locked Down

    ½

  • Death to 2020

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★

  • Run

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Sightless

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★★★