Sort by
  • Wicked

  • Asteroid City

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Pieces of Her

  • The Weekend Away

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

  • Olaf Presents

    ★★★★

  • Dopesick

  • Munich: The Edge of War

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

  • Schumacher

  • The Guilty

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Loud House Movie

    ★★½

  • Old

    ½

  • The French Dispatch

  • Black Widow

  • Luca

    ★★★★½

  • P!NK: All I Know So Far

  • Out of Death

    ½

  • Cruella

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Save Ralph

  • Seaspiracy

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Cherry

  • Chaos Walking

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Death to 2020

  • Umbrella

  • News of the World

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • Roald Dahl's The Witches

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I Met a Girl

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Project Power

    ★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Ghosts of War

    ★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Extraction

    ★★★½

  • Waiting

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★½