Sort by
  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Sadness

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Dance of the Forty One

    ★★★

  • Poppy Field

    ★★★

  • Me Falta Tempo para Celebrar teus Cabelos

  • 80s Porn

    ★★

  • Sexual Alphabet

  • Private Photos

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Come Play

    ★★

  • The Book of Delights

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • Vicious Fun

    ★★

  • Freaky

    ★★★

  • Executive Order

    ★★

  • Little Fish

    ★★★★★

  • The Boys in the Band

    ½

  • I Never Cry

    ★★★

  • Flush

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Hidden

    ★★★★

  • Karaoke

    ★★

  • The Last Case

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Monday

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • New Order

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Our Father

    ★★

  • The Man Who Sold His Skin

    ★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★★

  • The Human Voice

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ½

  • Valentina

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Cicada

    ★★★★★

  • Gaze Club

    ½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★

  • Host

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Strasbourg 1518

    ★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Homemade

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Josep

    ★★★

  • Looks That Kill

    ★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Rental

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★

  • Good Boy

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Stray

    ★★★★

  • Out

    ★★★