• Hard Boiled

    ★★★★

  • Marcelo Zona Sul

    ★★★★

  • The Apple

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • 24 Frames

    ★★★

  • The Asphalt Jungle

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★

  • Maelström

    ★★

  • Flee

    ★★★★★

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • As the Gods Will

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Häxan

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Carancho

    ★★★

  • Train of Life

    ★★★

  • Egg

    ★★★

  • Encanto

    ★★