Milla has logged 17 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

2017
×
★★★
Edit this entry  
28
This Is 40

This Is 40

2012
×
★★
Edit this entry  
28
Bad Moms

Bad Moms

2016
×
★★
Edit this entry  
27
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
It

It

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Edit this entry  
05
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★½
Edit this entry  
03
Minha Vida em Marte

Minha Vida em Marte

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★½
Edit this entry  
03
Immortals

Immortals

2011
×
★★
Edit this entry  
01
Whip It

Whip It

2009
×
★★★½
Edit this entry