Lea has logged 11 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Underwater

Underwater

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★★
Edit this entry  
25
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Kedi

Kedi

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★
Read the review Edit this entry