Sort by
  • The Batman - Part II

  • Captain America: Brave New World

  • Strays

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Machine

    ★½

  • About My Father

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Missing

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Munsters

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★