• Death to 2021

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Chair

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Passing

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★

  • The Undoing

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½