• House of Gucci

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Copshop

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Small Engine Repair

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★

  • The Protégé

    ★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Val

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • America: The Motion Picture

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★

  • Infinite

    ★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Plan B

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½