Lee has logged 37 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Nun

The Nun

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Anna

Anna

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Late Night

Late Night

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Shaft

Shaft

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Ghost Killers vs. Bloody Mary

Ghost Killers vs. Bloody Mary

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Last to See Them

The Last to See Them

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Culture Shock

Culture Shock

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Achoura

Achoura

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sword of God

Sword of God

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lurker

The Lurker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Why Don't You Just Die!

Why Don't You Just Die!

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Villains

Villains

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Belzebuth

Belzebuth

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Verotika

Verotika

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Child's Play 3

Child's Play 3

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Child's Play 2

Child's Play 2

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Ma

Ma

2019
×
★★
Read the review Edit this entry