• Scream 2

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Voyage of Time: Life's Journey

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The Treasure of the Sierra Madre

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Three Days of the Condor

    ★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½