• First Reformed

    ★★★★

  • Handsome Devil

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • Caché

    ★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Romy and Michele's High School Reunion

    ★★½

  • Johnny Mnemonic

  • Another Round

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

  • Death to 2020

    ★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★

  • Back to the Future

    ★★★★

  • Soul

    ★★★

  • Justice, My Foot!

    ★★½