• Voyagers

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★

  • Senior Moment

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★★

  • Chaos Walking

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • The Blazing World

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Eight for Silver

    ★½

  • Passing

    ★★★½

  • Mass

    ★★½

  • The Pink Cloud

    ★★½

  • Luzzu

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★

  • I Was a Simple Man

    ★★★½

  • Strawberry Mansion

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • The Marksman

    ★★

  • The Dig

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Prom

    ★★½

  • Superintelligence

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Mank

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★½

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Rebecca

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Evil Eye

  • Nocturne

    ★½

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • Run

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Black Box

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★½

  • Kiss the Ground

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★