Sort by
  • Eternals

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Voyeurs

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Jolt

    ★★

  • Lamb

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Things Heard & Seen

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

  • CODA

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Little Princess

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★

  • An Officer and a Spy

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★