• Irma la Douce

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Stockholm

    ★★★½

  • Greenland

    ★★

  • Fanny and Alexander

    ★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • The Pianist

    ★★★★½

  • Graduation

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Eyes Without a Face

    ★★★★

  • The Conversation

    ★★★½

  • El crack

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Barbarian Invasions

    ★★★★½

  • Sister of Mine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Ay, Carmela!

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★