• The Batman

  • Red Notice

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Voyagers

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • river styx

  • WandaVision

    ★★

  • The Dig

    ★★★½

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Nomadland

    ★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★

  • The Letter Room

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • Extraction

    ★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★½

  • Devs

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½