RSS feed for Leonardo
  • Judy

    ★★★

  • My Bloody Valentine

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Bacurau

    ★★★★

  • Sweetheart

    ★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★½

  • April Fool's Day

    ★★★★

  • Friday the 13th Part VI: Jason Lives

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Shining

    ★★★★½

  • The Hate U Give

    ★★★★

  • Invisible Life

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★