Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★½

  • Ballerina

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Society of the Snow

  • Poor Things

  • The Promised Land

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Justice League: Warworld

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Oppenheimer

  • Hidden Strike

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★

  • One Ranger

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Golda

  • Legion of Super-Heroes

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Past Lives

  • Infinity Pool

    ★★

  • JUNG_E

    ★½

  • Plane

    ★★★½

  • House Party

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★½

  • Emancipation

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Outside

    ★½