• Joker: Folie à Deux

  • Prey

    ★★★

  • They/Them

  • The Gray Man

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★½

  • My Butt Has a Fever

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Janitor

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Bubble

    ½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ½

  • The Batman

    ★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Jonathan Pie: Fake News

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • The Grucifixion

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Girl Finds Out She's Adopted

    ½

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Eternals

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • V/H/S/94

    ★½

  • The Black Phone

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★

  • Dashcam

    ½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • Malignant

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • What the Hell Is It This Time? Sparks: Live in London

    ★★★★

  • Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Jurassic World Dominion: The Prologue