Sort by

harley has logged 374 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
My Chemical Romance: Life on the Murder Scene

My Chemical Romance: Life on the Murder Scene

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hulk vs. Wolverine

Hulk vs. Wolverine

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hulk vs. Thor

Hulk vs. Thor

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Burrow

Burrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Carol

Carol

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lego Star Wars Holiday Special

The Lego Star Wars Holiday Special

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barbie in the Nutcracker

Barbie in the Nutcracker

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Nestor, the Long-Eared Christmas Donkey

Nestor, the Long-Eared Christmas Donkey

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Little Drummer Boy

The Little Drummer Boy

1968
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Year Without a Santa Claus

The Year Without a Santa Claus

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lords of Chaos

Lords of Chaos

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Toy Story That Time Forgot

Toy Story That Time Forgot

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Olive, the Other Reindeer

Olive, the Other Reindeer

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dragons: Gift of the Night Fury

Dragons: Gift of the Night Fury

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Small One

The Small One

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year

Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mickey's Christmas Carol

Mickey's Christmas Carol

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Santa's Workshop

Santa's Workshop

1932
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Prep & Landing: Naughty vs. Nice

Prep & Landing: Naughty vs. Nice

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Prep & Landing

Prep & Landing

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Arendelle Castle Yule Log

Arendelle Castle Yule Log

2019
×
Read the review Edit this entry  
21
Pluto's Christmas Tree

Pluto's Christmas Tree

1952
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Once Upon a Snowman

Once Upon a Snowman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Olaf's Frozen Adventure

Olaf's Frozen Adventure

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
It's a SpongeBob Christmas!

It's a SpongeBob Christmas!

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Search for Santa Paws

The Search for Santa Paws

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Rudolph the Red-Nosed Reindeer

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Barbie: A Perfect Christmas

Barbie: A Perfect Christmas

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
The Snowman

The Snowman

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Children

The Children

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Good Luck Charlie, It's Christmas!

Good Luck Charlie, It's Christmas!

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Shop Around the Corner

The Shop Around the Corner

1940
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Lethal Weapon

Lethal Weapon

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
It's a SpongeBob Christmas!

It's a SpongeBob Christmas!

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Holiday Affair

Holiday Affair

1949
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Frosty the Snowman

Frosty the Snowman

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Will Vinton's Claymation Christmas Celebration

Will Vinton's Claymation Christmas Celebration

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
How the Grinch Stole Christmas!

How the Grinch Stole Christmas!

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Princess and the Frog

The Princess and the Frog

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Barbie in 'A Christmas Carol'

Barbie in 'A Christmas Carol'

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry