Sort by
  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • They/Them

    ★★★

  • House of Darkness

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Unhuman

    ★★★

  • Final Cut

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Scream: Legacy

    ★★★

  • Bitch Ass

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Deadware

    ★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • A House on the Bayou

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Cube

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • Intrusion

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½