RSS feed for LeSchroeck

LeSchroeck has watched 29 tv movie films.

  • Fyre

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Leprechaun Returns

    ★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Spielberg

    ★★★½

  • Resistopia: The Documentary

  • Resistopia: The Movie

  • Wochenend Zombies

  • 7 Days in Hell

    ★★★½

  • Marlon Brando: An Actor Named Desire

    ★★★½

  • And the Oscar Goes To...

    ★★★½

  • Family Guy Presents: Blue Harvest

    ★★★½

  • Cigarette Burns

    ★★★½

  • Dance of the Dead

    ★★★½

  • 12 Angry Men

    ★★★½

  • Roadracers

    ★★★

  • Ocean Waves

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Ewoks: The Battle for Endor

    ★★★½

  • The Ewok Adventure

    ★★★½

  • The Day After

    ★★★★½

  • Spider-Man: The Dragon's Challenge

    ★★

  • Spider-Man Strikes Back

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • Duel

    ★★★½