• Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • The Batman

  • Bubble

  • The Orbital Children

    ★★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Eureka: Eureka Seven Hi-Evolution

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Needle in a Timestack

    ★★★½

  • Bright: Samurai Soul

    ★½

  • Blue Period

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • Kageki Shojo!!

    ★★★★

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★★★

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★½

  • Revue Starlight: The Movie

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

    ★★

  • Borat’s American Lockdown & Debunking Borat

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

    ★★

  • Yasuke

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★

  • A Week Away

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

  • Us Again

    ★★

  • To Fitness and Beyond

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Egg Priority

    ★★★½

  • Pui Pui Molcar

    ★★★★½

  • One Piece 1000 Logs

    ★★★★★

  • Cops and Robbers

    ★★★

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★½

  • Burrow

    ★★★★

  • CHANGES

  • Stand by Me Doraemon 2

    ★★★★

  • Puparia

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Canvas

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • Violet Evergarden: The Movie

    ★★★★

  • Happy-Go-Lucky Days

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • We Die Alone

    ★½

  • Thomas & Friends: Marvelous Machinery

    ★★★

  • Revue Starlight: Rondo Rondo Rondo

    ★★★★

  • This is not BLUE

    ★½

  • Feel the Beat

    ★★