• Our Father

    ★★★

  • Choose or Die

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Coma

    ★★★

  • The Outfit

    ★★

  • The United States of America

    ★★★

  • Master

    ★★

  • Four to Dinner

  • Single’s Inferno

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Hypnotic

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★

  • Forever Out of My League

  • Dog Years

  • Fever Dream

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Still Out of My League

  • The Death of David Cronenberg

  • Parallel Mothers

    ★★★

  • The Voyeurs

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

  • In for a Murder

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Pray Away

    ★★★

  • Headspace: Unwind Your Mind

  • Untitled Horror Movie

  • Awake

    ★★

  • Two

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★

  • F9

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • The Innocent

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Why Did You Kill Me?

  • Genitori vs influencer

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Deadly Illusions

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★

  • Phobias

  • Son

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Censor

    ★★

  • Headspace Guide to Meditation

  • All My Friends Are Dead

    ★★

  • Weekend

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Cadaver

    ★★

  • Out Of My League

  • Soul

    ★★★

  • Freaky

    ★★

  • The Scary House

  • Rifkin's Festival

    ★★

  • The Paramedic

  • I Care a Lot

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★