Sort by

Letizia has logged 138 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Two

Two

2021
×
Edit this entry  
26
The Innocent

The Innocent

2021
×
★★
Edit this entry  
16
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★
Edit this entry  
15
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★
Edit this entry  
14
Bikram: Yogi, Guru, Predator

Bikram: Yogi, Guru, Predator

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
Edit this entry  
10
Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

2021
×
★★
Edit this entry  
01
Breeder

Breeder

2020
×
Edit this entry  
29
Spenser Confidential

Spenser Confidential

2020
×
Edit this entry  
28
Hypnotic

Hypnotic

2021
×
Edit this entry  
27
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Dog Years

Dog Years

2021
×
Edit this entry  
22
The Ones Below

The Ones Below

2015
×
★★
Edit this entry  
19
Genitori vs influencer

Genitori vs influencer

2021
×
Edit this entry  
18
Fever Dream

Fever Dream

2021
×
★★
Edit this entry  
12
The Perfect Husband

The Perfect Husband

2014
×
Edit this entry  
10
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Nine Perfect Strangers

Nine Perfect Strangers

2021
×
★★
Edit this entry  
21
The Death of David Cronenberg

The Death of David Cronenberg

2021
×
Edit this entry  
21
Piercing

Piercing

2018
×
★★
Edit this entry  
20
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
Edit this entry  
19
The Canal

The Canal

2014
×
★★★
Edit this entry  
13
Pray Away

Pray Away

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
I Am Love

I Am Love

2009
×
★★★
Edit this entry  
01
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
I Almost Married a Serial Killer

I Almost Married a Serial Killer

2019
×
Edit this entry  
24
Adore

Adore

2013
×
Read the review Edit this entry  
22
The Perfect Soulmate

The Perfect Soulmate

2017
×
Edit this entry  
22
Small Time Crooks

Small Time Crooks

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Wrong Nanny

The Wrong Nanny

2017
×
Edit this entry  
20
The Deep House

The Deep House

2021
×
★★
Edit this entry  
20
A Housekeeper's Revenge

A Housekeeper's Revenge

2016
×
Edit this entry  
19
Rifkin's Festival

Rifkin's Festival

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Pretty Little Stalker

Pretty Little Stalker

2018
×
Read the review Edit this entry  
18
Killer Mom

Killer Mom

2017
×
Edit this entry  
17
The Wrong Babysitter

The Wrong Babysitter

2017
×
Edit this entry  
15
F9

F9

2021
×
★★
Edit this entry  
12
Deadly Vows

Deadly Vows

2017
×
Read the review Edit this entry  
11
Psycho Wedding Crasher

Psycho Wedding Crasher

2017
×
Edit this entry  
08
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★
Edit this entry  
07
Bridget Jones: The Edge of Reason

Bridget Jones: The Edge of Reason

2004
×
Edit this entry  
06
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★
Edit this entry  
05
Dekalog

Dekalog

1989
×
★★★★
Edit this entry  
05
Decalogue IX

Decalogue IX

1989
×
★★★
Edit this entry  
04
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2019
×
Edit this entry  
24
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★
Edit this entry