Sort by
  • The Flash

    ★★★

  • Bad Things

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Moloch

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Threshold

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Skull: The Mask

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Relic

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 29 Needles

    ★★★½

  • Impetigore

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • 3 from Hell

    ★½

  • The Vigil

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Darlin'

  • Us

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★

  • Portraits of Andrea Palmer

    ★★★

  • In Fabric

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • The Nightshifter

    ★★★

  • Knife+Heart

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Border

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Braid

    ★★★★

  • Wildling

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Luz

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Boar

    ★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Hagazussa

    ★★★★

  • Pyewacket

    ★★★½

  • Revenge

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★½

  • Leatherface

    ★★★

  • The Wild Boys

    ★★★★

  • Double Lover

    ★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★

  • M.F.A.

    ★★★★

  • Super Dark Times

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★★