Sort by
  • Frozen II

    ★★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★½

  • Downton Abbey

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • K-12

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Falling Inn Love

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★½

  • Katherine Ryan: Glitter Room

    ★★★★

  • Anima

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Ma

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Wanda Sykes: Not Normal

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • The Hustle

  • Poms

    ★★

  • Brightburn

    ★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Wine Country

    ★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • The Intruder

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • All in My Family

    ★★★

  • UglyDolls

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • We Are Columbine

    ★★★½

  • Guava Island

    ★★★

  • The Perfect Date

  • The Silence

  • Little

    ★★½

  • Shazam!

    ★★

  • Amy Schumer: Growing

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★½

  • The Curse of La Llorona

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Wonder Park

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Juanita

    ★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Aftermath

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • Kim Possible

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • What Men Want

    ½

  • Cold Pursuit

    ★★

  • Lúbtha

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½