• Niko Omilana: America's Most Racist Town

    ★★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Puparia

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • asdfmovie13

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Showtime

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★★

  • Kapaemahu

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • The Woman Who Ran

    ★★½

  • Disclosure

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Cats

    ★★★

  • Steven Universe Future

    ★★★★

  • Drawn to You

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Satanic Panic '87

    ★★★½

  • The Fall

    ★★★½

  • Dancing with the Birds

    ★★★★

  • Impetigore

    ★★★½

  • Orin & Anto

    ★★★

  • Not so fast

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • asdfmovie12

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Rachel

    ★★★★

  • Suburban Wildlife

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Bit

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Timelapse of the Future: A Journey to the End of Time

    ★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • So Pretty

    ★★★★½

  • Watermelon: A Cautionary Tale

    ★★★

  • Honeyland

    ★★★★

  • Selah and the Spades

    ★★★★½

  • Greener Grass

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Face Swap

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Time is a Place

    ★★★½

  • Trevor Noah: Son of Patricia

    ★★★★½

  • Below the Trees

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • asdfmovie11

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★

  • Cam

    ★★★½

  • Kiki and the MXfits

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★½

  • Foxy Trot

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • The Original

    ★★★

  • Tig Notaro: Happy To Be Here

    ★★★½

  • Rafiki

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Liz and the Blue Bird

    ★★★★

  • Bad Peter

    ★★★

  • Happy Birthday, Marsha!

    ★★★

  • The Box

    ★★★½

  • A Wrinkle in Time

    ★★½