Sort by

Lexi has logged 11 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★½
Edit this entry  
16
Tangerine

Tangerine

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fresh Guacamole

Fresh Guacamole

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Kapaemahu

Kapaemahu

2020
×
★★★★
Edit this entry  
13
Foxy Brown

Foxy Brown

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Tabook

Tabook

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Goin' to Town

Goin' to Town

1935
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blithe Spirit

Blithe Spirit

1945
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
High Society

High Society

1956
×
★★★★
Read the review Edit this entry