Sort by

Liam has logged 19 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Jim Jefferies: Bare

Jim Jefferies: Bare

2014
×
Edit this entry  
28
Dave Chappelle: Equanimity

Dave Chappelle: Equanimity

2017
×
Edit this entry  
28
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Family Guy Presents: Blue Harvest

Family Guy Presents: Blue Harvest

2007
×
★★★
Edit this entry  
26
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Girl in the Picture

Girl in the Picture

2022
×
★★★½
Edit this entry  
14
Joan Rivers: Before Melissa Pulls the Plug

Joan Rivers: Before Melissa Pulls the Plug

2006
×
Edit this entry  
13
Mass

Mass

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Edit this entry  
11
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★½
Edit this entry  
09
Female Trouble

Female Trouble

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
X

X

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Norbit

Norbit

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry