• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Witches

    ★★★★

  • Dead

    ★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Stay Home

    ★★★½

  • Agatha and the Midnight Murders

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Housesitter: the Night They Saved Siegfrieds Brain

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Death of Me

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Say Your Prayers

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Marionette

    ★★★

  • Des

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Fear PHarm

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★

  • Unknown Origins

    ★★★½

  • The Binge

    ★★½

  • The Owners

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The Pale Door

    ★★★

  • Project Power

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★½

  • The Tax Collector

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • Offering to the Storm

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★★

  • Archive

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • zoom

    ★★★½

  • Ghosts of War

    ★★★★

  • ASYLUM: Twisted Horror and Fantasy Tales

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Artemis Fowl

  • Becky

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Capone

    ★★

  • Zoom

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Willoughbys

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • The Secret Garden

    ★★★½

  • Day 13

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • They Reach

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Villain

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½