• The Willoughbys

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • The Secret Garden

    ★★★½

  • Day 13

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • They Reach

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Villain

    ★★★

  • May the Devil Take You Too

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • The Night Clerk

    ★★★

  • Star Light

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • The Nest

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Relic

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • His House

    ★★★★

  • Scare Me

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Amulet

    ★★★

  • The Turning

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Dracula

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Yummy

    ★★★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Trick or Treat

    ★★★½

  • Funhouse

    ★★★½

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Documenting the Witch Path

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • Two Heads Creek

    ★★★

  • The Legacy of the Bones

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • Butt Boy

  • The Cleansing Hour

    ★★★★

  • Random Acts of Violence

    ★★★

  • VFW

    ★★★★

  • The Coldest Game

    ★★

  • Blood Machines

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Calm with Horses

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Sea Fever

    ★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★★