Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Hotel for the Holidays

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Margaux

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • American Carnage

    ★★★

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Windfall

    ★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Schoolmaster Games

    ★★½

  • Exploited

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Entropy

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ½

  • Single All the Way

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Friendzone

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★½

  • Sound of Violence

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★★

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★★

  • Toys of Terror

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Playdurizm

    ★★★★