• Scream

    ★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Forever Prisoner

    ★★★½

  • Existir

    ★★½

  • El oscuro lugar donde habitan

    ★★½

  • El último zombi

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Point

    ★★

  • El desarmadero

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Atlas

    ★★★

  • Near and Dear

    ★★★★½

  • 9

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • One Shot

    ★★★★

  • Sola

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★½

  • The Inevitable

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Cato

    ★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • The Nights Belong to Monsters

    ★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Oasis - Knebworth 1996

    ★★★½

  • Fever Dream

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • To Kill the Beast

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Untold: Breaking Point

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Finde

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Becoming Cousteau

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Sacred Spirit

    ★★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • La panelista: el circo de la realidad

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½