Sort by

nadine has logged 265 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
King of the Death Match Tournament

King of the Death Match Tournament

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
AAA TripleMania Regia II

AAA TripleMania Regia II

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
AEW Winter Is Coming

AEW Winter Is Coming

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Keyboard Fantasies

Keyboard Fantasies

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
GCW So Alive

GCW So Alive

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
JFK Revisited: Through the Looking Glass

JFK Revisited: Through the Looking Glass

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Wheel of Fortune and Fantasy

Wheel of Fortune and Fantasy

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
The Beatles: Get Back

The Beatles: Get Back

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Let It Be

Let It Be

1970
×
★★½
Edit this entry  
24
ECW Big Ass Extreme Bash

ECW Big Ass Extreme Bash

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
AEW Full Gear

AEW Full Gear

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
IMPACT Wrestling: Bound For Glory

IMPACT Wrestling: Bound For Glory

2021
×
★★½
Edit this entry  
08
ROH Best in the World 2021: Hour One

ROH Best in the World 2021: Hour One

2021
×
★★★
Edit this entry  
08
ROH Best in the World 2021

ROH Best in the World 2021

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
NWA The Last Battle of Atlanta

NWA The Last Battle of Atlanta

1983
×
★★★★
Edit this entry  
05
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
PWG: Mystery Vortex VII

PWG: Mystery Vortex VII

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
NJPW Super J-Cup 1994

NJPW Super J-Cup 1994

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
GCW Josh Barnett's Bloodsport 7

GCW Josh Barnett's Bloodsport 7

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
GCW: Josh Barnett’s Bloodsport

GCW: Josh Barnett’s Bloodsport

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
ECW Gangsta's Paradise

ECW Gangsta's Paradise

1995
×
★★★½
Edit this entry  
11
GCW: The Aftermath

GCW: The Aftermath

2021
×
★★★
Edit this entry  
10
GCW Fight Club

GCW Fight Club

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
30
El Planeta

El Planeta

2021
×
★★★½
Edit this entry  
25
GCW Emo Fight

GCW Emo Fight

2021
×
½
Edit this entry  
22
AEW Grand Slam

AEW Grand Slam

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
18
GCW Highest In The Room

GCW Highest In The Room

2021
×
★★½
Edit this entry  
05
AEW All Out

AEW All Out

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
03
WCW Clash of the Champions XXX

WCW Clash of the Champions XXX

1995
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
PWG: Kurt Russellreunion

PWG: Kurt Russellreunion

2010
×
★★★
Edit this entry  
01
WWE NXT: TakeOver 36

WWE NXT: TakeOver 36

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
GCW: Off The Rails

GCW: Off The Rails

2021
×
★★½
Edit this entry  
19
Days

Days

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
10
AAA When Worlds Collide

AAA When Worlds Collide

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
08
GCW: No Signal In The Hills

GCW: No Signal In The Hills

2021
×
★★★★
Edit this entry  
08
Star Trek II: The Wrath of Khan

Star Trek II: The Wrath of Khan

1982
×
★★★
Edit this entry  
06
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spree

Spree

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
My Generation

My Generation

2000
×
★★★½
Edit this entry  
28
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★
Edit this entry  
27
GCW Homecoming Part II

GCW Homecoming Part II

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
Ladies and Gentlemen, My Name Is Paul Heyman

Ladies and Gentlemen, My Name Is Paul Heyman

2014
×
★★★
Edit this entry  
26
Lady Buds

Lady Buds

2021
×
Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

Like A Rolling Stone: The Life & Times of Ben Fong-Torres

2021
×
Edit this entry