RSS feed for nathan
  • Relaxer

    ★★★★½

  • Support the Girls

    ★★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Death Wish

    ★★★★

  • The Hurricane Heist

    ★★

  • Notes on an Appearance

    ★★★

  • Unsane

    ★★★½

  • A Paris Education

    ★★★★

  • Transit

    ★★★★½

  • Grass

    ★★★★

  • Classical Period

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★½

  • Annihilation

    ½

  • The 15:17 to Paris

  • Black Panther

    ★★★½

  • Never Goin' Back

    ★★★

  • Madeline's Madeline

    ★★★½

  • Minding the Gap

    ★★★★

  • Shirkers

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Eighth Grade

    ★★

  • Mandy

    ★★½

  • Den of Thieves

    ★★★½

  • Searching

    ★★

  • Private Life

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★½

  • Angel of Death 3D

  • The Post

    ★★★★½

  • Ending

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★

  • WHAT DID JACK DO?

  • Paddington 2

    ★★★★

  • He Will Call

  • Beach 67

  • I Will Never Be the Same

  • Tripped

  • Truth & Illusion

  • Homage to the Faceless Woman

  • Pumpkin Movie

  • Door Light

  • Shock Me Shokoy

  • Gargoyle

  • Home

  • Rain on the Scarecrow, Blood on the Plow

  • Boris

  • Paleni Carodejnic

  • krotoplaxx diary disc 1.1

  • Untitled

  • Aos Sí

  • Justice League

    ★★½

  • Wormwood

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Ray Meets Helen

    ★★★

  • Ride Like Lightning, Crash Like Thunder

  • Happy Death Day

    ★★★½

  • BRIDGIT

  • Year

  • Semen Is the Piss of Dreams

  • Filter

  • Art and Theft

  • Saint Bathans Repetitions

  • The Crack-Up

  • Idizwadidiz

  • Cult of Chucky

    ★★★★

  • Downsizing

    ★★★★½

  • Revenge

    ★★★½

  • Rose Gold

  • Before We Vanish

    ★★★