• NWA The Great American Bash '88: The Price for Freedom

    ★★½

  • NWA Starrcade '87: Chi-Town Heat!

    ★★★

  • The Story of a Three-Day Pass

    ★★★½

  • NWA Starrcade 1986

    ★★½

  • The Other Side of Heaven

    ★★

  • Oh Darling! Yeh Hai India!

    ★★★★

  • NWA Starrcade 1984

    ★★½

  • WWE Royal Rumble 1988

    ★★★

  • WWE WrestleVision: The Wrestling Classic

    ★★★½

  • WWE WrestleMania

    ★★★

  • WWE WrestleMania III

    ★★★★

  • NWA Starrcade 1983

    ★★★

  • The Carter

    ★★★½

  • 300

    ★★★

  • Mortal Kombat: Annihilation

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Nobody

    ★★

  • Never Die Alone

    ★★★★