Sort by
  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • X

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Squid Game

  • Dune

    ★★★★

  • If I Can't Have Love, I Want Power

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Voyagers

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • A Teacher

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • All the Bright Places

    ★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Miss Americana

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • K-12

  • The King

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★½

  • Secret Obsession

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Ma

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Low Tide

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • After

  • Little

    ½

  • I'm Just F*cking with You

    ★★½

  • The Dirt

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★

  • Knock Down the House

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★½

  • New Year, New You

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Aquaman